LexaTrade

LexaTrade

LexaTrade  opinie

Do zalet LexaTrade zaliczamy szybką obsługę klienta, która działa 7 dni w tygodniu. Mimo to, że w pierwszym punkcie napisałem, że prosta platforma jest wadą, to niektórzy traderzy doceniają właśnię tę prostotę platformy LexaTrade. Prosimy o wsparcie w sieciach społecznościowych Niezawodność i reputacja brokera

Aby ściągnąć aplikację mobilną możesz użyć tego linku. Do dyspozycji jest wersja na android i iOS. Aplikacja mobilna https://lexatrade.name/ jest bardzo udana, zdobyła nawet nagrodę w Australii jako najlepsza aplikacja mobilna do handlu z CFD.

LexaTrade  opinie

WypłAta śRodkóW Finansowych

Od ponad 3 lat handluję z brokerem LexaTrade i jedyny problem, jaki miałem, dotyczył komputerowej wersji platformy, nie mogłem się do niej zalogować. Po około pół roku problem ten został naprawiony, okazało się, że problem handel akcjami leżał po mojej stronie . ObLexaTradeie używam wersji internetowej i aplikacji mobilnej dla Androida (obie platformy zawsze działały bezproblemowo). Przyzwyczaiłem się do nich, więc wersji komputerowej już nie używam.

Czym Są Opinie PrzedsięBiorcóW?

  • 76.4% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy.
  • Brokera posiada różne spółki, które są regulowane przez różne instytucje nadrozujące:
  • Zastanów się, czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty twoich pieniędzy.

Ze względu na niskie koszty handlu, platformie prostej w obsłudze i wparciu klienta w języku polskim, według mnie lexatrade.com opinie LexaTrade jest jednym z najlepszych brokerów na polskim (a także czeskim) rynku. Szczegóły znajdują się poniżej.

76.4% rachunków detalicznych CFD odnotowuje straty. ObLexaTradeie nie mam żadnych problemów z lexatrade knf LexaTrade, obsługa klienta, wypłaty pieniędzy i platformy handlowe działają wspaniale.

Jeżeli czasami zdarzy Ci się, że wcześniej zamkniesz transakcję, twoje konto nie zostanie natychmiast zablokowane. Bądź jednak ostrożny, nie polecam u LexaTrade handlować żadną scalping strategią. Opinie traderów https://lexatrade.com/ z dyskusji zagranicznych Do wad można również zaliczyć konieczność utrzymania pozycji minimalnie przez 2 minuty, w przeciwnym przypadku chodzi o tzw. skalping i twoje konto moze zostac usunięte.

Funkcja wezwania do uzupełnienia depozytu obowiązkowego ma na celu zapobiec powstaniu ujemnego salda na Twoim koncie. Niezależnie od tego, może wystąpić tymczasowa sytuacja, gdy saldo osiągnie stan ujemny, np. aby zachować Twoje otwarte pozycje w trakcie oczekiwania na wpłatę środków lub bezpośrednio przed zamknięciem tych pozycji.“ Dla pewności zapytałem jeszcze obsługę klienta, która potwierdziła, że konto nie może osiągnąć wartości poniżej zera. 🙋 Jakie są opinie traderów o LexaTrade?

Kilka lat temu otworzyłem konto w LexaTrade, nie robiłem żadnych olśniewających transakcji, a potem nie miałem czasu. Zaskoczyło mnie, że gdy wróciłem do handlu, stwierdziłem, że wprowadzili oni miesięczną „opłatę za brak aktywności” i to niemałą!!!! Tak to wygląda u każdego brokera, opłata jest naliczana tylko wtedy, gdy posiadasz dodatnie saldo konta i nie byłeś aktywny przez 3 miesiące, wynosi 10 USD / miesiąc. “Opłata za brak aktywności – jeśli nie zalogujesz się na swoje konto handlowe przez co najmniej trzy miesiące, zostanie naliczona opłata w wysokości do 10 USD.

wpłaty i wypłaty działają bez problemu, wypłata jest wykonywana w terminie? Opłaty i wysokość spreadu

Spoko

Oczywiście do dyspozycji jest szereg najczęściej używanych wskaźników. Broker LexaTrade zarabia na spreadach (na różnicy pomiędzy ceną zakupu i ceną sprzedaży). Wysokość spreadu jest zmienna, spread zmienia się w ciągu dnia. Tabela spreadów z najczęściej handlowanymi parami walutowymi*:

Platforma

Otwarcie Konta

Wykresy świecowe i wzory w praktyce Pokaż artykuły rozszerzające lexatrade informacje o brokerze Naprawdę można stać się zyskownym traderem?

Ta opłata będzie naliczana raz w miesiącu, aż do momentu zalogowania się na konto. Opłata za brak aktywności będzie równa pozostałemu saldowi lub 10 USD (lub równowartości, w zależności od waluty), w zależności od tego, która z tych wartości jest niższa. Ma kalendarz ekonomiczny forex to na celu zrekompensowanie kosztów, które powstają przy utrzymaniu usługi, nawet gdy nie jest używana. Należy jednak pamiętać, że opłata jest pobierana tylko z konta z prawdziwymi pieniędzmi i tylko wtedy, gdy na koncie jest wystarczająca ilość środków.

Jeżeli zaczniesz skalpować, to twoje konto handlowe może być zawieszone. Za scalping uważane jest zamknięcie transakcji przed upłynięciem dwóch minut od otwarcia.

Spready 0 0 Pips Gwarantowane Przez Brokera LexaTrade, Jakie Opinie O Tej Platformie Mają DośWiadczeni UżYtkownicy?

Aplikacja internetowa, jak i mobilna u LexaTrade jest bardzo udana, prosta i przejrzysta. Przede wszystkim Kalendarz ekonomiczny podoba mi się aplikacja mobilna dla Androida, w której możesz ustawić różne ostrzeżenia.

😨 Czego nie powinieneś się przestraszyć? Ponieważ LexaTrade to broker posiadający regulację Komisji Papierów Wartościowych – CySec, przed pierwszą wpłatą należy potwierdzić tożsamość i wypełnić krótki kwestionariusz sprawdzający twoje doświadczenia z handlem. Nie dotyczy to traderów korzystających z konta demo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *